O nás

Společnost PALIS Plzeň slaví letos 25 let od založení. Po celou dobu své existence se věnujeme práci se dřevem. Od specializace na pořez surové kulatiny jsme postupně rozšířili činnost na výrobu dětských hřišť, plotových dílců, prvků zahradní architektury, zahradních chat a obytných domů ze dřeva.

Postupem času byla firma rozšiřována a modernizována a dnes disponuje  veškerým moderním zařízením na zpracování dřeva. Ve vlastním provozu je produkováno stavební řezivohoblovaný a lepený program. V moderních halách s jeřábovou dráhou jsou vyráběny prefabrikované stavební dílce na bázi dřeva, z nichž jsou následně stavěny moderní dřevostavby.

Firma stála vždy na straně technického pokroku.

Jsme tradičním výrobcem dětských hřišť pro zahrady i veřejné prostory, vyrábíme prvky krajinářské architektury a atypické prvky pro zahrady (altány, pergoly, lavičky atd).

Zakládáme si na vysoké kvalitě řemeslné práce.

Dětská hřiště vyrábíme z tlakově impregnovaného smrkového/borového dřeva a modřínového dřeva.
Dodáváme certifikovaná hřiště pro veřejný sektor (ZŠ, MŠ, obce)
Hřiště na zahrady jsou konstruována podle ČSN EN 71

Dětská hřiště Palis vynikají kreativitou řešení a kvalitou zpracování. Při navrhování herních prvků a sestav včetně montážních materiálů vždy zohledňujeme na prvním místě bezpečnost dětí. Všechna hřiště jsou certifikována  a splňují přísné normy ČSN EN 71. Vyrábíme je z výběrového modřínového nebo smrkového dřeva, takže žádné zadřené třísky! S Hřiště Palis se můžete setkat na řadě veřejných prostranství. Hrají si na nich děti v mateřských školkách, na sídlištích i v parcích.

Pro rok 2010 jsme přišli s novinkou v podobě dětského hřiště na zahradu Palis Gym. Jeho obrovskou výhodou je rychlá a snadná montáž. Připravené díly sestavíte s pomocí pár šroubů a vrutů během 1 hodiny.

Proč vybrat dětské hřiště PALIS GYM?

Vážení zákazníci, vlivem opatření proti šíření nemoci COVID-19 a velkému zájmu nemůžeme dočasně garantovat expedici do 24h.
Zboží expedujeme cca během 3-4 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení.

Doplňky na dětská hřiště

dopřejte vašim dětem možnost rozvinout fantazii při hraní na dětském hřišti